Kõrvaklapid Siin on 8 toodet.

Kuvatud 1 - 8 kokku 8 tootest
  • Pioneer DJ kõrvaklapid HDJ-X5 on vastupidavad ja mugavad! Ideaalsed  professionaalsele DJ’le. Kõrvaklappidel on reguleeritav headband, spetsiaalne disain müra isoleerimiseks ja pöörlev kõrvaklapp, et DJ’l saaks klubis kuulata ka teda ümbritsevat heli. Lisaks on kõrvaklappidega kaasas  1.2 meetriline spiraalkaabel.

  • Pioneer DJ HRM-5 stuudio monitorkõrvaklapid Võimsad 1,700mW ja mängivad kuni sageduseni 30kHz. Sobivad erinevate muusikastiilide produtseerimiseks. Klapid sobivad suurepäraselt stuudios salvestamiseks ja tänu kokkupakitavate klappidele on neid mugav ka kaasas kanda. Lisaks on kõrvaklappidega kaasas 1.2 meetriline  spiraalkaabel.

  • Pioneer DJ HDJ-X5BT Bluetooth kõrvaklapid! Bluetoothiga HDJ-X5BT eemaldab teie seadistusest veel ühe kaabli, ilma HDJ-X-seeria helikvaliteeti ohverdamata, muutes lugude ettevalmistamise lihtsaks igal pool ja igal ajal. Tänu täiustatud helikvaliteedile kuulete kargeid, selgeid helisid ja sügavaid bassihelisid.

  • Pioneer DJ HRM-6 professionaalsed stuudio monitorkõrvaklapid Võimsad 2,000mW ja mängivad kuni sageduseni 40kHz. Sobivad erinevate muusikastiilide produtseerimiseks. Klapid sobivad suurepäraselt stuudios salvestamiseks ja tänu kokkupakitavate klappidele on neid mugav ka kaasas kanda. Lisaks on kõrvaklappidega kaasas 1.2 meetriline  spiraalkaabel.

  • Pioneer DJ HDJ-X7 kõrvaklapid on väga mugavad ja vastupidavad! Sobivad professionaalsele DJ’le. Kõrvaklappidel on reguleeritav headband, spetsiaalne disain müra isoleerimiseks ja pöörlev kõrvaklapp, et DJ’l saaks klubis kuulata ka teda ümbritsevat heli. Lisaks on kõrvaklappidega kaasas 1.6 meetriline sirge kaabel ja 1.2 meetriline spiraalkaabel

  • Pioneer DJ  HDJ-S7 on ühed kergemad kõrvaklapid! Pioneer DJ kõrvaklapid HDJ-S7 on väga kerged, vastupidavad ja mugavad, võimaldades kuulata väga kvaliteetset heli.

  • Pioneer DJ HRM-7 professionaalsed stuudio monitorkõrvaklapid Sobivad hästi elektroonilise tantsumuusika produtsentidele. Klapid sobivad suurepäraselt stuudios salvestamiseks ja tänu kokkupakitavate klappidele on neid mugav ka kaasas kanda. Lisaks on kõrvaklappidega kaasas 1.2 meetriline  spiraalkaabel.

  • Pioneer DJ HDJ-X10 kõrvaklapid on väga mugavad ja vastupidavad! Sobivad väga hästi professionaalsele DJ’le. Kõrvaklappidel on reguleeritav headband, spetsiaalne disain müra isoleerimiseks ja pöörlev kõrvaklapp, et DJ’l saaks klubis kuulata ka teda ümbritsevat heli. Lisaks on kõrvaklappidega kaasas 1.6 meetriline sirge kaabel, 1.2 meetriline spiraalkaabel...

Kuvatud 1 - 8 kokku 8 tootest