Mikserid Siin on 7 toodet.

Kuvatud 1 - 7 kokku 7 tootest
  • Pioneer DJ DJM-250MK2 on taskukohase hinnaga, korraliku kvaliteediga mikserpult.  Pioneer DJ mikserpuldil DJM-250MK2 on kahe kanaliga ning kergesti integreeritav teiste meediamängijatega, nutiseadmetega ja sülearvutitega.Seadmel on kaasas Rekordboxi tarkvara litsents.

  • Pioneer DJ DJM-S3 taskukohase hinnaga, korraliku kvaliteediga mikserpult.  Pioneer DJ mikserpuldil DJM-S3 on kahe kanaliga ning kergesti integreeritav teiste meediamängijatega, nutiseadmetega ja sülearvutitega. Tänu sisseehitatud helikaardile on võimalik seadet kasutada koheselt peale lahtipakkimist.

  • Pioneer DJ DJM-450 on parim 2 kanaliga mikserpult maailmas! DJM-900NXS2 väikevend! Kahe kanaliga ning kergesti integreeritav teiste meediamängijatega, nutiseadmetega ja sülearvutitega. Magvel crossfader. Beat FX ja Color FX efektid. Väga kvaliteetne helikaart ja ülipuhas heli. Väga võimekas, kuid samas väikestes mõõtudes professionaalne mikserpult!

  • Pioneer DJ DJM-750MK2 on nelja kanaliga, professionaalne mikserpult. Pioneer DJ professionaalne mikserpuldil DJM-750MK2 on nelja kanaliga ning kergesti integreeritav teiste meediamängijatega, nutiseadmetega ja sülearvutitega.

  • Pioneer DJ DJM-S9 parim mikserpult hip hop diskoritele! MAGVEL FADER PRO heeblid, Värvilised Performance Padid, seadistatavad FX nupud, kaks sisemist helikaarti, see on uus mikserpultide lipulaev Pioneer DJM-S9! Tänu sisseehitatud helikaardile on võimalik seadet kasutada koheselt peale lahtipakkimist. Vaata lisa videost.

  • Pioneer DJ DJM-900NXS2 on maailmas enim kasutatud mikserpult! Professionaalne 4-kanaliga mikserpult. Sees high-end USB helikaart, et saaks luua ühenduse otse arvutiga. Uued efektid ning ülipuhas helikvaliteeti. Tänu sisseehitatud helikaardile on võimalik seadet kasutada koheselt peale lahtipakkimist.

  • Pioneer DJ DJM-V10 on Pioneeri kõige esimene 6-kanaliga mikserpult! Loodud selleks, et kõige loomingulisemad DJ-d saaksid meisterdada originaalseid helisid. See on 6-kanaliga seade, mis on laetud ainulaadsete funktsioonidega. Annab mahlast heli, mis on täis energiat ja kohalolekut. Olge valmis looma midagi sellist, mida rahvas pole varem kuulnud -...

Kuvatud 1 - 7 kokku 7 tootest