Kõlarid Siin on 7 toodet.

Kuvatud 1 - 7 kokku 7 tootest
  • Pioneer DJ DM-40 kõlarid on väga kompaktsed! DM-40 kõlarid on valmistatud DECO tehnoloogial põhinevalt ning neil on ¾” Soft Dome elemente ja 4″ fiberglass woofer, mis tagab väga kvaliteetse heliesituse.

  • Pioneer DJ DM-40BT 4 tolline DJ aktiiv monitoride paar! Rikkalik heli ning sobib suurepäraselt kasutamiseks mobiilsetele DJ-dele. Bluetooth tugi võimaldab nautida muusikat nutitelefonist või tahvelarvutist juhtmevabalt. DECO tehnoloogia kõlarid, lisaks on ¾” Soft Dome elemendid ja 4 tolline fiberglass woofer.

  • Pioneer DJ XPRS-seeria aktiivkõlarid! Seadistamine pole sugugi aeganõudev – piisab vaid võrgusüsteemi ühendamisest ja kõlarid ongi kasutamiseks valmis. Mugav ka kaasas kanda! 

  • Pioneer DJ XPRS-seeria 12-tollised aktiivkõlarid!  Seadistamine pole sugugi aeganõudev – piisab vaid võrgusüsteemi ühendamisest ja kõlarid ongi kasutamiseks valmis. Tänu vineerist kestale ja suurele jõudlusele, täidavad 12-tollised kõlarid ruumi dünaamilise ja loomuliku heliga. Kõlarid on hästi kompaktsed ja mugav kaasas kanda! 

  • Pioneer DJ XPRS-seeria 15-tollised aktiivkõlarid!  Seadistamine pole sugugi aeganõudev – piisab vaid võrgusüsteemi ühendamisest ja kõlarid ongi kasutamiseks valmis. Tänu vineerist kestale ja suurele jõudlusele, täidavad 15-tollised kõlarid ruumi dünaamilise ja loomuliku heliga. Väga kompaktsed ja mugav kaasas kanda! 

  • Pioneer DJ XPRS115S aktiivsed PA-kõlarid!  XPRS-seeria aktiivsed PA-kõlarid on kompaktsed ja kaasaskantavad, kuid samas suure võimsusega. Pioneer Pro Audio helirežiimi tehnoloogia ja Powersofti võimendite kasutamine tagavad nende mobiilkõlarite töökindluse ja energiatõhususe, muutes need sobivaks kõigi muusikažanrite ja -keskkondade jaoks.

  • Pioneer DJ XPRS-215S aktiivsed PA-kõlarid!  XPRS-seeria aktiivsed PA-kõlarid on kompaktsed ja kaasaskantavad, kuid samas suure võimsusega. Pioneer Pro Audio helirežiimi tehnoloogia ja Powersofti võimendite kasutamine tagavad nende mobiilkõlarite töökindluse ja energiatõhususe, muutes need sobivaks kõigi muusikažanrite ja -keskkondade jaoks.

Kuvatud 1 - 7 kokku 7 tootest