Mängijad Siin on 7 toodet.

Kuvatud 1 - 7 kokku 7 tootest
  • Pioneer DJ PLX-500 direct drive vinüülimängija PLX-1000 väikevend. Hea direct drive vinüülimängija kodusesse kasutusse.  ROHKEM INFOT PIONEER DJ TOOTELEHELT

  • Pioneer CDJ-350 sobib hästi koduseks harjutamiseks Soodsaim meediamängija Pioneerilt. Tegemist on praktilise CD/USB mängijaga ja kindlasti võime öelda, et CDJ-350 on oma hinna vääriline. Kvaliteetne pleier, mida on lihtne kasutada! 

  • Pioneer XDJ700 on väga hea mängija digitaalsele diskorile! XDJ-1000 väikevend. Ideaalne mängija väiksemasse ööklubisse või koju. Töötab Rekordboxiga. Suur 7″ puutetundlik LCD ekraan kuvab kogu vajaliku info, et kontrolli omamine oma lemmikfunktsioonide üle oleks veelgi lihtsam. LAN ühenduse abil on võimalik ühendada mitmed meediamängijad või vinüülmängijad.

  • Pioneer DJ PLX-1000 direct drive vinüülimängija Esimene direct drive vinüülimängija Pioneer DJ diskoritele! Oodati 20 aasta, lõpuks sai reaalseks.  ROHKEM INFOT PIONEER DJ TOOTELEHELT

  • Pioneer CDJ-850 on parim meediapleier maailmas! Kui ööklubides kasutatakse mudeleid CDJ-2000 ja CDJ-900, siis CDJ-850 on ideaalne kodus harjutamiseks. Kaasa tuleb Rekordbox. Muusikat saab mängida CD-plaadilt, USB pulgalt ja arvutist. Ekraan kuvab kogu vajaliku info kolmes reas, et kontrolli omamine oma lemmikfunktsioonide üle oleks veelgi lihtsam.

  • Pioneer XDJ-1000MK2 on parim USB-meediapleier maailmas! Puutetundliku ekraaniga USB meediapleier. Unusta CD-plaadid ja arvuti, sest nüüd mängid muusikat otse USB pulgalt kasutates Rekordbox võimalusi!  Suur 7″ puutetundlik LCD ekraan kuvab kogu vajaliku info, et kontrolli omamine oma lemmikfunktsioonide üle oleks veelgi lihtsam.

  • Pioneer CDJ-900NXS on parim meediapleier väiksemasse pubisse või klubisse! Professionaalne meediamängija värvlise ekraaniga. Kaasa tuleb Rekordbox. Mängi muusikat CD-plaadilt, USB-mälupulgalt või otse arvutist. Suur 7″ puutetundlik LCD ekraan kuvab kogu vajaliku info, et kontrolli omamine oma lemmikfunktsioonide üle oleks veelgi lihtsam.

Kuvatud 1 - 7 kokku 7 tootest